Rekrutacje w sprzedaży

Zależy Ci na rekrutacji właściwej osoby do sprzedaży lub zarządzania sprzedażą? Zatrudnij nas, a pomożemy Ci nie tylko określić kluczowe kompetencje kandydatów niezbędne do realizacji założonych przez Ciebie celów, ale też poprowadzimy dla Ciebie cały proces rekrutacyjny, łącznie z precyzyjnym sprawdzeniem umiejętności kandydatów przez eksperta sprzedaży. 

Z usługi rekrutacji zespołów sprzedaży korzystają już:

Znamy się na sprzedaży!

Obawiasz się przypadkowych rekomendacji kandydatów i zatrudnienia niewłaściwej osoby? To nie u nas! Znamy się na sprzedaży. Rozróżniamy, czym zajmuje się Account Manager a czym Business Development Manager. Wiemy, czym jest hunting a czym farming. Mamy topowe narzędzia, dzięki którym dokładnie zweryfikujemy kluczowe umiejętności kandydatów.

Poprowadzimy dla Ciebie proces rekrutacyjny od A do Z lub wesprzemy Twoje działania w wybranym przez Ciebie etapie.

Rekrutacje do zespołów sprzedaży prowadzimy głównie dla klientów, którzy sprzedają w modelu B2B. Wspieramy małe, średnie i duże firmy oraz szybko skalujące się start-upy najczęściej z branży IT/tech, ale nie tylko! Prowadzimy procesy także dla firm produkcyjnych, z branży finance i FMCG. Wspieramy właścicieli biznesów, osoby zarządzające sprzedażą oraz zespoły HR.

Co zyskujesz, rekrutując z Bee Talents?

Diagnozę realnego zapotrzebowania. Nie boimy się challengowania Twoich założeń rekrutacyjnych. Aktywnie doradzamy, jakie stanowisko i jakie kompetencje są najbardziej potrzebne w Twojej firmie.
Pomoc w całościowym tworzeniu stanowiska m.in. w zakresie poziomu wynagrodzenia, systemu premiowego czy benefitów odpowiednich na daną rolę sprzedażową.
Narzędzia topowej metodyki sprzedaży na świecie - Sandler Selling System, w tym dostęp do zaawansowanych testów badających, na ile dany kandydat pasuje do profilu osoby, której szukamy.
Sprawdzone metody pogłębiające wypowiedzi kandydata. Nie nabieramy się na kwieciste wypowiedzi ludzi sprzedaży. 
Aktywny search i dostęp do networku osób specjalizujących się w sprzedaży. Nie bazujemy tylko na job boardach!
Oszczędność czasu - wysyłamy Ci jedynie precyzyjnie dopasowanych, sprawdzonych przez nas kandydatów z największym potencjałem.
Rekrutację nastawioną na wyniki sprzedażowe. Zakładamy, że zrekrutowana przez nas osoba ma realnie wpływać na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie.
Przejrzyste zasady współpracy: nie uzależniamy naszego wynagrodzenia od wysokości wynagrodzenia zatrudnionego sprzedawcy!

Jak to działa?

1
Proces zaczynamy od spotkania kick-off, na którym ustalamy z Tobą ramy współpracy oraz osoby odpowiedzialne po obu stronach za komunikację. Wspólnie decydujemy, jak wygląda proces rekrutacyjny i jakimi zadaniami weryfikujemy kompetencje kandydata. 
2
Spotykamy się na 3 godzinną sesję discovery. Efektem warsztatu jest precyzyjne określenie sylwetki kandydata - jakie umiejętności oraz cechy osobowości musi posiadać, żeby osiągać oczekiwane przez Ciebie wyniki sprzedażowe.
3
Prowadzimy search kandydatów. Przeprowadzamy z nimi wstępne rozmowy i zadania ustalone z Tobą w czasie kick-offa. W efekcie wybieramy kandydatów dokładnie dopasowanych do Twoich oczekiwań.
4
O każdym z rekomendowanych przez nas kandydatów (zazwyczaj trzech) tworzymy brief, w którym znajdziesz kompletne informacje o motywacji, doświadczeniu, oczekiwaniach oraz dostępności kandydata.
5
Wszystkie działania stale analizujemy i dokładnie raportujemy w każdym tygodniu, dostarczając Ci konkretne rezultaty i dane.
6
Nasza współpraca kończy się dopiero w momencie zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Na jakie stanowiska rekrutujemy? 

Juniorskie

Pre-Sales, Asystent Sprzedaży, Junior Business Development i inne

Mid-level

Business Development Manager, Account Manager, Sales Manager, Przedstawiciel Handlowy, Inżynier Sprzedaży i inne

Senior/lead

Kierownik Sprzedaży, Manager Sprzedaży, Key Account Manager i inne

C-level

Dyrektor Sprzedaży, Head of Sales, VP Sales, Sales Director, Head of Business Development, Head of Growth i inne

Zobacz, jak to działa w praktyce

Aleksandra Wojdat
Recruitment Team Leader
,
Semantive
Kiedy rozpoczęliśmy naszą współpracę z Bee Talents wiedzieliśmy, że przed nami, Semantive, niełatwe zadanie jakim jest budowanie i skalowanie firmy. (...) Efekt? Świetni specjaliści na pokładzie.

Opiekun merytoryczny rekrutacji

Arkadiusz Chludziński
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska, Deloitte, PwC, Sandler Training Polska. Były Partner i Head of algorytmia Sprzedaży oraz Board Member w 321 GROW. Obecnie Head of Growth w Bee Talents i CEO w Sales Excellence Boutique (SE.B).

Wykładowca AGH. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Sprzedawca nawrócony na marketing.

Porozmawiajmy o rekrutacjach w Twojej firmie