Masz talent?

Dołącz do Bee Talents i rozwijaj się w kierunku, który naprawdę Cię interesuje.

Praca w Bee Talents

W Bee Talents budujemy zaangażowane zespoły, wyznaczając nowe ścieżki i standardy w rekrutacji. Być może to już wiesz. Ale jak się u nas pracuje?

Jako rekruter_ka w Bee Talents jesteś jedną nogą w naszym zespole, a drugą w zespole klienta (choć fizycznie jesteś w domu, bo jesteśmy zespołem zdalnym). Ale to wcale nie znaczy, że musisz być mistrzem lub mistrzynią w robieniu szpagatów ;)

Znaczy to, że realizując projekty rekrutacyjne, szkoleniowe czy consultingowe u klienta, masz za sobą wiedzę, doświadczenie i wsparcie leaderów oraz całego zespołu Bee Talents. A do dyspozycji wiele wspólnych inicjatyw, w których możesz uczestniczyć na co dzień.

A bez względu na to, czy zajmujesz się rekrutacjami u klienta, pozyskiwaniem nowych klientów czy organizowaniem pracy w naszym biurze, zawsze masz z kim wypić kawę (na żywo lub wirtualnie), poprosić o radę albo po po prostu się wygadać. :)

Nasze wartości

Partnership

Jesteśmy partnerami dla siebie nawzajem i dla naszych klientów. I jak to w partnerstwie bywa, stawiamy na równość, szczerość i wzajemne wsparcie.

Ownership

Bierzemy odpowiedzialność za realizację naszych celów. Nie uprawiamy spychologii, przerzucania odpowiedzialności, ani umywania rąk.

100% commitment

Zawsze dajemy z siebie, ile możemy (ale tylko w godzinach pracy!) Pracując dla klientów, angażujemy się na 100% w osiąganie ich celów.

Teamwork

Zawsze możemy liczyć na siebie nawzajem. Bez względu na staż pracy, stanowisko, czy klientów, z którym aktualnie pracujemy.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Bee Talents tworzą specjaliści i specjalistki od rekrutacji, sprzedaży i back office.

Dzięki czemu trzymamy wysoki poziom i możemy wspierać się w budowaniu kompetencji i realizacji potrzeb naszych partnerów biznesowych.

Możesz pracować w 100% zdalnie

lub w jednej z naszych przestrzeni coworkingowych w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Mamy zaufanie do siebie nawzajem.

Zamiast micromanagementu znajdziesz u nas partnerstwo i przejrzystość. Chcemy, byś z nami współtworzył_a Bee Talents.

Możesz dołączyć do wybranej grupy projektowej

i rozwijać kompetencje, na których Ci najbardziej zależy. To też świetna okazja, by sprawdzić się jako Project Owner!

Szybko poczujesz się częścią zespołu

dzięki swobodnej, otwartej atmosferze i wyjazdom integracyjnym.

Cenisz sobie regularny feedback?

My też! :) Możesz w tym zakresie polegać na regularnym, bezpośrednim wsparciu Team Leadera, z którym wyznaczycie też priorytety i OKRy.

Jeszcze więcej powodów, czyli benefity w Bee Talents

Osobisty asystent Ask Henry
Nauka angielskiego
Pakiet LuxMed
Dofinansowanie karty MultiSport
MacBooki i budżet biurkowy
Coroczny budżet szkoleniowy
Integracje zespołowe i ogólnofirmowe
System poleceń i program ambasadorski

Jak widzą to inni

Oliwia Owsianowska
Zespół Back Office
,
Przed wejściem na zawodową ścieżkę działałam w organizacjach takich jak ZHP, czy studencka organizacja AIESEC, gdzie poznałam świetne wzorce liderskie, kulturę feedbacku i współpracy. Obawiałam się, że w biznesie nie znajdę takiej kultury organizacyjnej. Trafiłam jednak na Bee Talents i dziś jestem dumna, że mogę współtworzyć tę organizację.
Tomek Lewandowski
Zespół Business and Development
,
Bee Talents to na pewno miejsce, w którym każdego dnia mam okazję uczyć się się czegoś nowego. Tempo pracy i zmian jest szybkie, więc mogę śmiało powiedzieć, że zawsze coś się dzieje i jestem bardzo zadowolony z tego, jak duże mam tutaj możliwości rozwoju.
Kinga Kicińska
Zespół Rekrutacji Technicznych
,
Moja historia z Bee Talents zaczęła się w 2020 roku od krótkiego stażu, który przerodził się w trwającą do dzisiaj współpracę. Bee Talents od początku obdarzyło mnie ogromnym zaufaniem i wsparciem, co dodało mi odwagi w zdobywaniu nowych kompetencji. Bardzo doceniam możliwość rozwoju w wielu obszarach - na co dzień szlifuję swój warsztat rekruterski w ramach współpracy RPO, a dodatkowo rozwijam swoje kompetencje trenerskie dzięki szkoleniom Rocket Hive.
Zuzia Płończak
Zespół Rekrutacji Technicznych
,
Dołączyłam do Bee Talents w kwietniu 2021 r. i już od pierwszych dni poczułam, że pracują tu osoby nastawione na teamwork i wzajemne wsparcie. Kilkukrotnie pełniłam rolę Buddiego podczas onboardingu nowych osób, jak i uczestniczyłam w wewnętrznych grupach projektowych dotyczących ulepszania wywiadów behawioralnych, well-beingu oraz employer brandingu. Doceniam możliwości rozwoju jakie daje firma, brak rutyny, obdarzenie zaufaniem i ludzkie podejście w codziennej komunikacji.
Filip Kaczmarek
Zespół Rekrutacji Technicznych
,
Od samego początku współpracy dostałem ogromną ilość wsparcia od osób w organizacji, ale również ogromne zaufanie od managementu, co dało mi motywację i pewność siebie w działaniach. Poprzez możliwości rozwoju, jakie otrzymałem od organizacji, doszedłem do momentu, w którym to ja mam szansę wspierać innych w ich codziennych obowiązkach jako Recruitment Team Leader. Bee Talents to unikalne miejsce, gdzie Partnership, Ownership, 100% commitment, oraz Teamwork, to nie tylko puste slogany, a realna wartości którymi kierujemy się w codziennej pracy.
Adriana Gęsiarz
Zespół Rekrutacji Technicznych
,
Wiele się czyta o wizji organizacji nastawionych na feedback ze strony pracownika, zespołowość oraz transparentność planów firmy, finansów i inwestycji, jednak nie jest łatwo takie firmy znaleźć. Dołóżmy do tego możliwość porozmawiania z CEO, gdy tego potrzebujemy, szansę na stworzenie dla siebie własnej ścieżki rozwoju oraz nowego stanowiska i mamy przepis na firmę, o której naprawdę zdawało się tylko czytać. A jednak! Taka firma istnieje i zaoferowała mi każdą z wymienionych rzeczy, a nawet wiele więcej!

Jak do nas dołączyć

Czyli jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

1
Aplikacja
Prześlij nam CV lub zgłoś się do otwartej rekrutacji. Oto, kogo szukamy.
2
Rozmowa telefoniczna
Podczas 30-minutowej rozmowy z rekruterem porozmawiamy o wzajemnych oczekiwaniach.
3
Spotkanie techniczne online
Podczas godzinnego spotkania porozmawiamy o Twojej wiedzy i doświadczeniu. Tę rozmowę prowadzimy w modelu wywiadu behawioralnego metodą STAR. Możemy też poprosić Cię o zrobienie dodatkowego zadania. To również czas na Twoje pytania do nas!
4
Rozmowa o wartościach
Na koniec spotkamy się jeszcze na Google Meets na 20-30 minutową rozmowę, podczas której potwierdzimy, czy na pewno nam ze sobą po drodze. :)
5
Decyzja
Zawsze przekazujemy feedback - niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiemy. O ramach czasowych procesu poinformujemy Cię na początku.

Co dalej? Ty decydujesz!

Kiedy dołączasz do Bee Talents, otwiera się przed Tobą mnóstwo nowych możliwości.

Bądź mentorem_ką dla zespołu jako Senior Specialist.
Rozwijaj umiejętności przywódcze i zostań Team Leaderem_ką.
Dołącz do jednej z grup projektowych i rozwijaj się w kierunku account managementu, zarządzania kulturą organizacji, employer brandingu czy innych obszarów marketingowo-biznesowych.
Dziel się wiedzą ekspercką na wydarzeniach branżowych, webinarach lub naszym blogu.
Projektuj i prowadź szkolenia w ramach Rocket Hive.

Kogo aktualnie szukamy

Kiedy dołączasz do Bee Talents, otwiera się przed Tobą mnóstwo nowych możliwości.

Rekrutacja

Nie mamy w tym momencie dostępnych ogłoszeń w tej kategorii. Zostaw nam swoje CV (sekcja poniżej), odezwiemy się w przypadku otwarcia roli pasującej do Twoich kwalifikacji.

Growth

Nie mamy w tym momencie dostępnych ogłoszeń w tej kategorii. Zostaw nam swoje CV (sekcja poniżej), odezwiemy się w przypadku otwarcia roli pasującej do Twoich kwalifikacji.

BackOffice

Nie mamy w tym momencie dostępnych ogłoszeń w tej kategorii. Zostaw nam swoje CV (sekcja poniżej), odezwiemy się w przypadku otwarcia roli pasującej do Twoich kwalifikacji.

Nie widzisz nic dla siebie?

Weź udział w rekrutacji otwartej i wyślij nam swoje CV. Jeśli pojawi się rola, która będzie do Ciebie pasować, damy Ci znać!

Wyślij CVSend CV

W BeeTalents jak w ulu

Zobacz, jak się nam wspólnie żyje i pracuje.

Chcesz wiedzieć więcej?

Lub zajrzyj do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak działa system premiowy w Bee Talents?
Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej?
Jakiego poziomu języka angielskiego wymagacie i jak go sprawdzacie?
Jak wyznaczamy targety?
Jak wygląda onboarding?
Jak wygląda elastyczny czas pracy w Bee Talents?
Czy macie przestrzenie do pracy poza Poznaniem?
Czy na home office siedzicie w piżamie?
Jak dbacie o dobrostan psychiczny pracowników?